Od jakiegos czasu mam fantazje o tym ze posuwam swoja kobiete jednoczesnie patrzac jak robi to ktos inny,jak mu obciaga,on jak ja dotyka,lize jej cipke a ona jeczy z rozkoszy od dwoch kutasow,jestem prawie pewny ze nje mialaby nic przeciwko bo jest strasznie zboczona tylko ja jestem typem zazdrosnika lecz z drogiej strony caly czas wyobrazam sobie wlasnie taki trojkat i strasznie mnie to podnieca i chcialbym zrobic jej wlasnie taka nkespodziake na urodziny,oczywiscie wypytujac sie potchwytliwie czy ma na to ochote,mial ktos takie watpliwosci a za razem taka podniete z mysli ze wasza kobieta jest brana od tylu,ssie innemu pale na waszych oczach??i ewentualnie czy znalazlby sie jakis facet 21/22 lata by razem ze mna wejsc w mona zone i sprawic jej niezapomniaa przyjemnosc??szczerze jestem zdecydowany na 90% reszta to wlasnie te watpliwosci,najbardziej prosze o zdanie par ktore juz bawily sie w trojkatach i maja cos ciekawego i cennego do przekazania :)

Komentarze (10)
napisał  

#0 Chętnie pomogę jak się przydam ;)

kwi 15, 2017 20:04

,

#0 Nie zastanawiaj sie za dlugo bo zycie ucieka !!!! Kiedys sprobowalam z 2ma a teraz z 3 i wiecej na raz sie dobrze bawie.moj facet czasami przyprowadzi jakies fajne ciacho i ja tez nie pozostaje jemu dluzna.wiec kozystaj poki mozesz :)

kwi 15, 2017 14:37

,

#0 No tylko chodzi o te moje wątpliwości,tak jak mówiłem,z jednej strony mnie to jara jak sobie wyobrażam a z drugiej strony jestem typem zazdrosnika... jak co to chętnych zapraszam na priv tam możemy pogadać na spokojnie

kwi 07, 2017 00:17

#0 Chlopie trojkat to najlepsze co moze byc robilismy to juz nie raz I POW ci ze fajnie mi sie patrzylo jak moja sie rucha z kims innym jej bylo przyjemnie bardzo az tak bardzo ze chce jeszcze I ja tez a ja to cipka bolala przez 2 dni

kwi 04, 2017 19:38

,

#0 Ja moglbym z toba

kwi 01, 2017 23:57

On, 32

#0 Cześć mam 22 lata z moją dziewczyną robiliśmy to już kilka razy za każdym razem była zadowolona więc jak byś chciał mogę Ci pomóc zadowolić twoja żonę

kwi 01, 2017 22:27

#0 Jestem z Kato i szczerze mówiąc,mogę Ci pomóc zadowolic żonę

kwi 01, 2017 14:01

,

#0 Kiedyś uczestniczyłem w takim spotkaniu jako ten dodatkowy partner i przyznam Ci, że taka zabawa dostarcza wiele emocji i wrażeń a przynajmniej w moim przypadku partnerka wyczerpana z rozkoszy i z uśmiechem na ustach nie mogła się doczekać kolejnego spotkania.

kwi 01, 2017 13:54

Kurlin, 28

#0 Na prawde,na tym portalu nikt nie eksperymentowal??to cos ze mna jest nie tak??

kwi 01, 2017 13:20

#0 ????

kwi 01, 2017 11:14