...Gdy patrzę na twe góry złociste u szczytu których czerwienią słodkości biją ...to wdrapać się chyżo pragnę zaiste by ich uchwycić,skosztować nim zwieją ...między górami będzie mi dane ujrzeć rzekę płynącą w dolinie ...której to ujście jest chen na obliczu a koniec za dziurką życia,niżej w rozpadlinie ...kipi w niej wilgoć i pożądanie jest zarośnięta bądź nic niema na niej ...i jeśli to nie jest alternatywa obróć świat cały a potem pozmywaj... ...no i cały w tym ambaras że od tyłu jest jak znalazł... ...Starsze panie , które mają fantazje a się ich boją okazywać,wzywam do odwagi...życie jest tylko jedno...lepiej żałować czegoś,czego się człowiek dopuścił a niżeli żałować czegoś czego się nie zrobiło... ...pytanie skierowane do pań 45+: - Czy masz często ochotę na sex ? a nie uprawiasz bo: 1.Jestem nieśmiała... 2.Nie mam lokum... 3.Chcę sponsoringu...

Komentarze (1)
napisał  

#0 Mam ochotę na jakiś seks na twoim prześcieradle zostawić kleks ulec perwersji która popycha w pośladki chcę jeszcze chcę jeszcze dokładki A twoje piersi mnie ugniatają kleksy z prześcieradła wycierają wszystko ohydne się staje nie wiem co jest grzechem a co rajem...

lut 16, 2017 13:43