Co o tym myślicie? Mnie zawsze to podniecało patrzenie jak kobieta sika. Ostatnio spróbowałem dosłownie pisingu. Kobieta na mnie nasikała a ja to spijałem. Piszcie kobiety czy to lubicie jak i faceci. Pozdrawiam

Komentarze (14)
napisał  

#0 I chetnie o tym popisze

sie 03, 2016 09:38

XXX, 35

#0 Fajna I podniecajaca zabawa... polecam :)

sie 03, 2016 08:39

XXX, 35

#0 nigdy nie próbowalem ale mne to kreci chcialbym zeby jakas laska nasikala mi na twarz

sie 02, 2016 14:50

,

#0 fajnie by bylo poczuc mocz od kobiety w swoich ustach

maj 01, 2016 15:53

,

#0 Lubie sikać do buzi i w cipke kręci mnie to

maj 01, 2016 14:53

#0 Chciałabym by ktoś mi nasikal w usta lub na mnie

maj 01, 2016 14:17

kamila, 28

#0 tez lubie jak kobieta na mnie sika :)

lut 06, 2016 03:25

XXX, 35

#0 No ja najbardziej lubię jak mi chłopak sika w Cipke aczkolwiek w Buzek też jest ok

sty 20, 2016 20:38

kaska, 23

#0 Ja jestem aktywem lekko zboczonym Bisexem. Bardzo bym chciał na moim uległym dupsku w ten sposób http://tubepatrol.net/view/4234062/Master-sticks-needles-in-ass-of-slave-and-spanks-her-bdsm.html tylko tak ze 150 szt. igiełek. Poza tym bardzo zboczone , perwersyjne i wyuzdane zabawy moimi ustami, na moim dupsku i na moim kutasie ale na ostro. Na przykład tak : http://tubepatrol.net/view/4333171/Bend-over-slave-gets-spanked-on-ass-very-hard-with-a-stick-by-mistress-bdsm.html i tak : http://tubepatrol.net/view/4384639/Horny-mistress-bends-over-dirty-slave-and-hits-him-on-ass-very-hard-with-a-wooden-stic.html i inne zabawy na mnie jako totalnie uległym ale dopiero po sexie. Długim i namiętnym. Mojego kutas i dupsko trzeba mocno męczyć na wszystkie sposoby nawet mocne bicie mojego dupska aż do krwi. Wiadomo musisz mnie mocno związać, zakneblować. Bo musi być cicho w czasie tortu na mnie, mojej dupie i moim kutasie. Mój kutas służy mi do lana oraz sexu alal jest aktywny a potem BDSM na nim. Bardzo kręci mnie picie moczu. Piję swój, chciałbym pić czyjś mocz lub drinki moczowo-spermowe i samą spermę wprost w kutasa w czasie obciągania, a nawet wsadzisz mi całego aż w gardło po migdałki i sikasz a ja muszę to pić i by ktoś na mnie sikał oraz bym chciał po raz pierwszy byś wyruchał mi dupsko, również z wykorzystaniem jakichś przedmiotów, zawsze obciągam kutasa na moje głębokiego gardło i chciałbym lizać i brać do buzi. Mogę sikać na Ciebie i w Twoje usta oraz jeszcze coś jak zechcesz. Anal sex wzajemnie lub jak zechcesz tak będzie. W tym jestem Uniwersalny. Jestem dość otwarty ale pierwsze spotkanie może być trochę drętwe. Tak myślę. Nie mam lokum i raczej trzeba by pomyśleć o jakimś w Hotelu i bierzemy go pół na pół. Co do czasu jeszcze się zobaczy, wszystko zależy od pracy. Może następny weekend lub w tygodniu. Nie zależy to tylko ode mnie. Pokaż się nago cały BEZ TWARZY NA 3 ZDJĘCIACH. Jak mnie chcesz to się pokażesz, bez wymówek. Ja pokazuję siebie nago. Pozdrawiam.

sty 20, 2016 12:18

koczis, 46

#0 Kręci mnie picie moczu. Piję swój, chciałbym pić czyjś mocz lub drinki moczowo-spermowe i samą spermę wprost w kutasa w czasie obciągania i by ktoś na mnie sikał oraz bym chciał po raz pierwszy byś wyruchał mi dupsko, również z wykorzystaniem jakichś przedmiotów, zawsze obciągam kutasa na moje głębokiego gardło i chciałbym lizać i brać do buzi. Mogę sikać na Ciebie i w Twoje usta oraz jeszcze coś jak zechcesz.

sty 17, 2016 19:30

koczis, 46

#0 Bo to jest fajne i naturalne

sty 16, 2016 15:34

#0 Bardzo często z przyjaciółką w czasie seksu tak się bawimy. Oboje nas to kręci i jeszcze bardziej podnieca... Polecamy takie zabawy dla dojrzałych kochanków/par

sty 06, 2016 15:59

#0 mnie też to kręci ;) lubie jak facet na mnie sika, albo w moją cipkę. myślę że sporo ludzi ma takie upodobania ;)

sty 05, 2016 01:07

wania, 23

#0 Mnie osobiscie to kreci, spijania nie probowalem ale chciałbym się przelamac. Kobieta sikala mi na klate na tyle się odwazylem ale mam nadzieje ze posune się ciut dalej

sty 04, 2016 20:06

Michal, 37