Moje dotychczasowe doświadczenia sexualne były głownie związane z kobietami szczupłymi i średniej kondycji. Bardzo dobre doświadczenia miałem z nimi. Było jedno ale. Przy sexie od tylu duża większość narzekała na głębokość penetracji, co z moim upodobaniem do wszystkich kombinacji sexu od tylu sprawiały że odczuwałem tego o czym marzyłem. Spotkanie z pewną puszystą niewiastą odkryło nowe możliwości. Nie tylko że ona poczuła zaspokojenie, to ja mogłem tez wejść tak głeboko jak chciałem! Jakie macie doznania w tym temacie, moze u otyłych facetów też jest coś nowego czego nie ma u szczupłych. Ja chętnie powtórzę to jeszcze, choć nie ukrywam że gustuje w mniejszych pupach.

Komentarze (6)
napisał  

#0 Szukam bardzo otyłej kobiety do seksu..chciałbym zrealizować moje marzenie..tylko nie wiem jak to zrobić..a raczej z kim..

sty 15, 2017 08:21

,

#0 Moja jest puszystą i jest zajebiscie :-) szkoda że nie polyka :-( ale i tak jest super

lis 02, 2016 10:06

Kamil, 32

#0 Podzielam wasze zdanie, z puszystych paniami sex jest zajebisty

lis 01, 2016 02:33

Luki, 32

#0 A co Panie na to? Wy nie macie takich doświadczeń? Tylko szczupli i dobrze zbudowani Wam się trafiają? Nie wierze!

sie 24, 2016 18:29

Giand, 44

#0 Raz bylem z taka jedna puszysta swinka. Sex super szalona byla miala mnustwo zabawek i wiedziala czego chce i jak to osiagnac

sie 19, 2016 05:30

sarsik, 34

#0 Z puszysta jest wspanialy sex

sie 17, 2016 13:48

,